Warning: Use of undefined constant PLUGIN_URL - assumed 'PLUGIN_URL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/17299/virtual/www/wp-content/plugins/wp-google-fonts/google-fonts.php on line 81

Warning: Use of undefined constant PLUGIN_PATH - assumed 'PLUGIN_PATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/17299/virtual/www/wp-content/plugins/wp-google-fonts/google-fonts.php on line 82
Obec Fričovce

Obec Fričovce je zapojená do 1. realizačného projektu Programu revitalizácie krajiny a integrovaného manažmentu povodí a krajiny. 
Projekt, ktorý sa bude realizovať v obci Fričovce, prispeje k zvýšeniu zásob vodných zdrojov v krajine a zlepšeniu ich kvality, zníženiu eróznych procesov v poškodenej krajine a posilneniu ukladania uhlíka v pôde a vegetácii.
Projekt zároveň vytvorí systémovo niekoľko pracovných príležitostí. V katastrálnom území obce sa vytvoria, aktivujú a systémovo zrealizujú vodozádržné prvky, ktoré dokážu jednorázovo zadržať 30 000 m3 dažďovej vody.
Očakáva sa, že tento projekt významným spôsobom prispeje k ochrane pred povodňami na lokálnej úrovni počas letných lejakov.

Bližšie informácie nájdete na stránke: www.krajina.gov.sk

Váš komentár

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image