Ak máte nejaký zaujímavý článok o našej obci, inštitúcií, združení, atď ., prípadne nejaké fotografie, môžete nám ich zaslať na mailovú adresu:

admin@fricovce.eu

Všetky články starostlivo prejdeme a zverejníme na webe. Autor bude zobrazený na konci článku.
Spoločne tak môžeme skrášliť stránku našej obce.

5 komentárov pre “Aj vy môžete prispievať!”

 • Zuzana:

  Dobrý deň.
  Chcem sa spýtať, či môžem ísť za sčítacieho komisára do komisie na sčítanie ľudu?
  v Novembri som dovŕšila 18 rokov a mám záujem.
  Na koho by som sa mala obrátiť, alebo kde sa mám prihlásiť?
  Ďakujem.

  • fricovce:

   Dobrý deň!
   Keďže ešte nie sú známe presné podmienky výberu, resp. tvorby sčítacej komisie a jednotlivých komisárov, preto bude najlepšie informovať sa osobne na obecnom úrade vo Fričovciach, kde dostanete všetky potrebné informácie.
   S pozdravom
   fricovce.eu

   • Jan Mikula:

    Dobry den prajem,
    aktualne informacie. Doposial prejavili zaujem o funkciu scitacieho komisara 2 osoby (s Vami 3), takze iste je este jedno miesto. Ako bolo povedane. este nie je zname, podla akeho kluca budu zaujemcovia vyberani. Pokial by bol pocet tri, potom nie je problem, kedze v nasej obci potrebujeme najst troch scitacich komisarov. K nim este nahradnikov.
    S pozdravom
    Mikula

 • Firo:

  Ahoj.Chcem upozorniť,že 30.6.2011 vysielanie STV 3 končí,tak by bolo dobré ju nahradiť na miestnej káblovej TV.Bolo by fajn urobiť na tejto stránke výber a vybrať stanicu hlasovaním.Ďík.S pozdravom Peter“Firo“

  • Zdravím Firo, rozmýšľali sme nad tým, ale nakoniec sme dali prednosť ankete formou letákov do každého domu, aby si aj starší obyvatelia, ktorí nemajú prístup k internetu mohli vybrať náhradný program. Letáky sa potom vrátia naspäť a podľa počtu hlasov sa vyberie program 🙂 S pozdravom Spikee

Váš komentár

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image